Nors apie kelionę pradėjome galvoti jau prieš keletą metų, pagrindinis pasiruošimas prasidėjo mažiau nei prieš metus. Pagrindiniai dalykai kuriais reikėjo pasirūpinti:

  • Maršrutas, kuris leistų pamatyti skirtingas vietas, tačiau nebūtų per daug perkrautas.
  • Daiktų sąrašas bei patys daiktai.
  • Nakvynė vietos
  • Transporto priemonės
  • Skiepai, draudimas, vizos
  • Pinigai

Maršrutas
Kelionės maršrutas keitėsi ne kartą. Kadangi nebuvom tikri kada pradėsim keliauti, todėl apytikrį ir tikrai dar ne galutinį susidėliojome likus maždaug mėnesiui iki kelionės pradžios. Nuo to laiko jis vėl spėjo pasikeisti, todėl labai džiaugiamės kad galime išlikti lankstūs ir pakeisti kelionės kryptį kaip atrodo geriau.

Prieš planuojant maršrutą reikėjo nuspręsti kiek gi vis dėl to galime leisti sau keliauti. Iš pradžių galvojome, kad metai būtų puikus laiko tarpas, tačiau galiausiai atsižvelgus į pinigų kiekį sumažinome iki 9 mėnesių. Tai irgi įdomus periodas, kuris daugumai asocijuojasi su laukimu. Šiuo atveju mūsų laukimas bus grįžti gyventi atgal į Lietuvą. Sutrumpėjus kelionės periodui ir pasižiūrėjus, kad ne taip paprasta yra įtraukti Afriką į mūsų maršrutą nusprendėme Afriką palikti kitam kartui.

Taigi 9 mėnesiai – trys žemynai: Pietų Amerika, Australija ir Azijos gabaliukas. Kiekvienam maždaug tikimės skirti po tris mėnesius, bet kaip viskas bus iš tikrųjų matysis pakeliui. Kol kas tiksliau suplanuota yra 4 pirmosios savaitės Brazilijoje. Tada taip pat laukia: Urugvajus, Argentina, Bolivija, Peru, Ekvadoras (bei Galapagų salos) ir Čilė. Žinome, kad rugpjūčio 6 d. turime būti Santiage (Čilė), iš kurio skrisime į Velykų salą. O rugpjūčio 21 d. jau būsime Oklande (Naujoji Zelandija).

Taigi kitapus Ramiojo vandenyno seks Naujoji Zelandija bei Australija. Toliau laukia: Indonezija, Pietryčių Azija, bei labai tikimės sugebėti pasiekti Nepalą, Butaną ir Japoniją. Kinija kol kas ant klaustuko.

Kelionė taip pat yra ribojama klimatų sąlygų skirtinguose žemynuose, bei lėktuvų bilietų kainų. Bandysime išspausti kiek galima daugiau.

amCharts (1)

Pasiruošimas kelionei (2): daiktų sąrašas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *